Prvé česko-slovenské fórum o TH!

© Klaruška und Nyfa 2007

DomovPortálFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie

Share | 

Pokec o koncertech

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
leník

Počet príspevkov : 169
Registration date : 14.05.2007

OdoslaťPredmet: Pokec o koncertech   So jún 02, 2007 9:14 pm

Ahooooj Smile Byly jste někdo na nějakym koncertě ? Nebo na více koncertech ? Very Happy Tak nám napište jaký to bylo Smile Já vám sem dám můj článek co jsem napsala hned potom co jsem se po koncíku vrátila domů z Prahy Smile
Ráno bylo nudný , poledne taky takže tady žádný vzrůůůšo nečekejte ale pak se začali dít věci ... s kámoškou Makulou jsme se vydali do Prahy ... z naší vesnice jsme autobusem dojeli až na táborský vlakáč ... ovšem kde je ten vlak ? No dobře ... jako správné a neohrožené vesničanky jsme si sedli do jednoho ze stojících vlas¨ků s tím , že pokud to není ten pravý tak se asi na ten koncík prostě nedostaneme ... a hle ... byl to ten pravý ... v Praze jsme byly během dvou hodin ... cesta byla dlouhá a za Makuly křiku z okna : My jedeme na Tokio Hotel !!! to bylo velice ukřičené ... pak ovšem cesta metrem a už jsme tam byly ... počáteční šok z vysoké účasti ve frontě už ve čtyři hodiny jsme překonali a stoupli jsme si taky ... no a tak jsme čekali, čekali a (pozor překvapení) čekali ... konečně nás po chvíli pustili dovnitř (není divu ... dav u dveří pořád křičel : Pusťte nás dřív Smile) ... s pomocí "žluťásků" (jinak pořadatelů) jsme našli místo pod podiem ... no jako čekání bych jim odpustila ale to jak tam na nás řvali ať táhneme dozadu to bylo moc ... v šest hodin nám prostě oznámili že koncík začíná v sedm ... no tak to nás naštvalo ... ale nic zatím jsme si našli pěkná místečka ... začalo to Tokiáci nás uvítali písní Übers ende der welt ... krásný krásný a krásný ... nic jiného nemohu říct ... pak pokračovali dalšíma písničkama ... já skákala, křičela , zpívala a fotila do roztrhání těla a hlasivek Smile Nakonec jsem se propracovala až k Billovi a byla jsem u něj hodně blízko ... i u George kterému to večer mimořádně slušelo ... jednou se mi kouknul do hledáčku a mám na tom videu jeho krásnej pohled ...Smile Tom měmoc potěšil ... nejvíc jsem si užila Vergessene kinder protože tu mám nejradši ... můj celkový dojem z koncíku je takový : nic nechybělo , nic nepřebývalo ... prostě vše jak má být ... Billa trefila nějaká holka do hlavy plyšáka z čeho jsem měla následně pořádnej záchvat smíchu (přiznejte se holky která z vás to byla Smile) no a Tomí se tam tak krásně usmíval ... prostě suproš ... holky křičeli a já taky ... prostě nej koncík na světě a nikdy na něj nezapomenu už proto že to byl první koncík na kterém jsem byla ... atmosféééra byla úžesná a konečně jsem viděla jací jsou TH živě ... ty gesta ty pohyby ty projevy radosti to bylo něco co mě nakoplo a počáteční únava z čekání se vytratila ... asi jsem se do nich zase po uši zabouchla a nedokážu myslet na nic jiného než na ně stejně jako na začátku ... prostě to bylo něco úchvatnýho ... takže : Tokio Hotel doufám že se zase uvidíme v Sazka Arééně !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ahoooooj ....
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://bill-thotel.blog.cz
Gabulilinka

Počet príspevkov : 18
Registration date : 26.05.2007

OdoslaťPredmet: Re: Pokec o koncertech   Ut jún 05, 2007 10:37 am

www.tokiohotelasci.blog.cz
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.tokiohotelasci.blog.cz
leník

OdoslaťPredmet: Re: Pokec o koncertech   Ut jún 05, 2007 1:55 pm

Gabulilinka napísal:

prosim tě nedávej sem ty reklamy ... toto je forum a ne reklamní billboard ...
Návrat hore Goto down
Angel

Počet príspevkov : 3
Registration date : 29.05.2007

OdoslaťPredmet: Sry trošičku som sa rozpísala =oD   Ut jún 05, 2007 9:13 pm

........mno ja som bola v Blave na koncíku a aj ked sa hovorilo, že to nejaké úžasné nebolo.........mám iný názor.......ráno som sa zobudila a vôbec ale vôbec som nemala poňatie o tom, že idem na nejaký koncík (mno jo skleróza je hold sviňa mno) Laughing .....až ked som sa ráno zakopnúc asi o 50 vecí pripomínajúcich môj "majetok" dopotácala ku kalendáru, kde som mala čiernou centrofixou načmárané TOKIO HOTEL mi to došlo.......tú časť kde mi hrabalo vynechám.....deň prebiehal kupodivu v pohode až na pár častí a ked som už aspoň trochu uľudštená nasadala do auta mohla som preraziť strechu. Sranda ale ešte len prišla. Vystúpili sme pred starou dobrou Inchebou ale mne sa niečo nezdalo. Bolo tam strašne málo ľudí na to, že za hodinu mal koncík začať.........bodaj by nioe ked šóra bola zozadu afro ale to by sme neboli my s kamoškou aby sme tam nestáli ešte dobrých desať minút. Mno zas musím niečo vynechať lebo toto ani nikto nebude čítať jaké je to dlhé. Nie žeby som čakala, že to niekto bude čítať ale... mno boli sme v tej ...mno...tlačenici a vtom niekto spoza mňa začal vrieskať: "Ty čúza malá pohni sa!!!" ešte som sa naschvál zastavila a obzrela. A ono tam stála asi 50 ročná pani, ktoprá sa tam asi snažila znásilniť inak celkom k svetu SBSkara lol! mno tak sme sa tam nejak dostali a ešte vnätri čakali asi tú hodinu. Pretrpeli sme to až na pár výbuchov kriku ked na ppódium vybehol nejaký ochrankár.........mno a koncetr ani nemusím komentovať....neviem akého inteligentného človiečika napadlo tam postaviť kancelárske stoličky mno nám to bolo úplne ukradnuté celý koncert sme po nich skákali....skoro som sa zabila ale čo tam po tom!!!........jaaaaaaj to by bolo nioečo keby znova došli s čím nerátam lebo bohvie či došli aj teraz preto, že chceli.....mno to už asi nezistím tak sa nad tým nezamýšľam........ale tak som sa nevybláznila už dobre dlho!!! N atom dni bolo suuupaskrátka šuuuucko!!! rabbit
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.loweangel.blog.cz
Damaged

Počet príspevkov : 302
Registration date : 30.05.2007

OdoslaťPredmet: Re: Pokec o koncertech   Št jún 07, 2007 9:21 am

lol! lol!
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Goddy

Počet príspevkov : 13
Registration date : 10.06.2007

OdoslaťPredmet: totální výbuch štěstí!   Ne jún 10, 2007 11:56 am

tak začneme pěkně od rána! Very Happy
Rano (to jste nečekali co? Very Happy) : nuda,nuda,nuda! Seděla jsem v posteli s mp3 a šprtala jsem se na poslední chvíly texty! Nejlíp mi šlo In die nacht(to zrovna nešlo Gabulince) a naopak mi do hlavy nelezl text Totgelieb(t)! Pak jsem se na to vykvákla a vlezla jsem do kačáku(moje vana,kam jsem nacpala ségřiny hračky do vody Very Happy )!
Pak jsem se nacpinkala u babčy,ptž mamina nebyla doma a otec vaří jenomčínu,špagety a kuře! Čína od něj je BLÉ! A nic jiného se mu něchtělo dělat,takže jsme se přesunuli k babče! Já nervózní jak moje morče,ale jinak pohoda Very Happy Všichni se mě furt ptali a už se těšíš? a já odpovídala pouze pohledem:,,Ještě jednou se mě na to zeptáš a budeš mít schůzku s linoleem nebo matičkou zemí!"
Rozloučení a jelo se domů (sjeli jsme od Dukly k VOKDčku(to je dálka co? Very Happy) )! Odnésla jsem kamošce knížku a pak jsem se připravovala na konc!
Pokecala jsem s kamošema přes ICQ,slíbila zuzi,že jí po celý konc budu volat a mohlo se jet pro maminu,která musela jít se mnou! Bylo čtvrt na šest a já měla namál,abych nešlápla taťkovi na nohu,která byla na plynu! už jsem tam chtěla být!
Když nás taťka vyhodil u ČEZKY hned jsem jak splašená letěla k BIG BIG BIG BIIG BIG BIG řadě! začali pouštět,ale posunovali jsme se po centimetrech! Very Happy mamka zas rýpala,že tu jsou samé puberťačky,ale jaksi jsem jí uzemnila,ptž za náma stála ženská,stará asi jako mamina a říkala jak se těší na konc! Very Happy to mamku dostalo,taže na chvilku byl pokoj!
V hale jsem chytla celkem gut místo,až na jednoho chlapa,který stál předemnou a dělal bodyguarda svojí dcerušce,která se mu pokoušela zdrhnout! lol!
mamka si radši hned sedla a smskovala mi,že vidí Pítíhoooo (z Vyvolených ten transvestita) a ať si jdu pro pití! já jsem jen odpovídala,že ne,že ještě přijdu o fleka! Propracovala jsem se totiž si 2 řady za 2 zábranu a to je rekord,když přijd mezi těmi opozdilci( no mamka musela na školení scratch )!
Kecala jsems holčina,cítila ten hnusný pocit nervozity,pištěla,skákala,skandovala a jakmile jsem zahlídla Sakiho ječela jsem jako by to byl Bill! lol! to je inteligence co? to byla řečnická otázka Laughing lol!
Koncert jsem si nafotila a řeknu Vám! Georg byl boží,Gustavkovi ty nagelovaný vlásky slušely,ah jak já jsem slintala Very Happy a Tom mě naštval! Nechodil dopředu směrem ke mně,ale za to tam byl Bill! cheers Lidi my bili jak pod drogou! Bill přišel k jednomu výstupku valilo se tam! (já jsem tam byla dotlačena,Georgi se pohnul na kraj a už jsem byla zase tam lol! no já z toho nemohla! Co vím lidi,tak vytahovali jen jednu fanynku! ale i tak! Copak stojí za to někomu zlomit žebra aby jste viděli kluky zblízka? scratch Ne radši mi neodopídejte lol!
na památku mi zůstaly fotky,plakát a taky si pamatuju,jak mě Gustova flaška jebla do kebule! Very Happy
Další den byl hrůza,pokoncertní depka! Sad To byla snad ta největší,kterou jsem zatím měla! A měla jsem jich málo,já jsem totiž věčnej optimista! Very Happy

mohla bych psát do nekonečna,jak to bylo super,ale stejnak to nikdo číst nebude Very Happy a jestli jo,tak si řekne,že jsem debil! Very Happy Ale já nemužu za to že je mám radši naživo než z CD! Very Happy íte co? Už to neřešmě! lol! a jestli jo,tak mi napište na ICQ 462-953-111 ju?

Čawes Goddy,Ideen,Janaa atd. v jedné osobě! cheers Wink
Návrat hore Goto down
Damaged

OdoslaťPredmet: Re: Pokec o koncertech   Ut jún 12, 2007 11:24 pm

uuh..to sú zážitky..že se vám chce to psáát xD
Návrat hore Goto down
leník

OdoslaťPredmet: Re: Pokec o koncertech   St jún 13, 2007 1:45 pm

jájsem to psala 4.4. na blog a jenom jsem to sem zkopírovala Very Happy
Návrat hore Goto down
Damaged

OdoslaťPredmet: Re: Pokec o koncertech   St jún 13, 2007 8:50 pm

ttj xD
Návrat hore Goto down
Goddy

Počet príspevkov : 13
Registration date : 10.06.2007

OdoslaťPredmet: Re: Pokec o koncertech   Št jún 14, 2007 9:29 am

Damaged napísal:
uuh..to sú zážitky..že se vám chce to psáát xD
No jasné že se mi to chce psát,protože to byl fakt hukot ten konc! xD celý koncert pilně poslouchala kamoška přes můůůůůj a její mobil lol!
Návrat hore Goto down
Denise × Tom´s Teddy ×

Počet príspevkov : 43
Registration date : 28.05.2007

OdoslaťPredmet: Re: Pokec o koncertech   So jún 23, 2007 1:09 pm

ja som si o tom chcela napisat aj na blog ale ... nakoniec som sa do toho radsej ani nepustila pretoze by to bolo za a) dlhe ako svina Very Happy a za b) by som sa asi rozrevala Very Happy
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://tokiohotel-slowakei.blog.cz/
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: Pokec o koncertech   

Návrat hore Goto down

Pokec o koncertech
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Prvé česko-slovenské fórum o TH! :: >>>>>>>Chat-
Prejdi na: