Prvé česko-slovenské fórum o TH!

© Klaruška und Nyfa 2007

DomovPortálFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie

Share | 

TWC slashe

Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Goto down 
AutorSpráva
Damaged

Počet príspevkov : 302
Registration date : 30.05.2007

OdoslaťPredmet: TWC slashe   So jún 02, 2007 8:46 pm

soooo..TU se budou shromažďovat twincestní povídky..myslim že bude nej když to zůstane u jednodílných.. cheers ( popřípadě si vícedílný si domluvte s adminem-Nyfa xD xP)
i autorky ff můžou být rády za takovou propagaci tak pls uvádějte autory!
takže shromažďujte a čííítajte.. study x) ♥♥♥

btw..: ty "žhavější" zveřejńujte radši až po 22. hodině.. lol!
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
Damaged

Počet príspevkov : 302
Registration date : 30.05.2007

OdoslaťPredmet: L´écrivain   Ne jún 03, 2007 3:10 pm

L´écrivain

"Tome.. Tome!"někdo mi zamává rukou před obličejem a já zmateně zamrkám.

"C-co..co?"zabrblám potichu.

"Já myslel, jestli se nechceš třeba převléknout, když za půl hodiny máme ten rozhovor.."bratrova tvář se na mě šklebí a vzápětí mi zase mizí z dohledu a jde si do koupelny ještě upravit vlasy. Unaveně si protřu oči a zívnu. Včera byla dlouhá noc plná nekonečných nočních můr a zvláštních snů. Nevím, proč se mi poslední dobou nedaří usnout a stále dokola se mi opakuje ten samý sen, který si stejně nikdy nepamatuji. Vždy se vzbudím přesně ve chvíli kdy na něco přicházím, jako by se mi něco odkrývalo a ve chvíli kdy to mohu zřít, tak se vzbudím a se zběsilým tlukotem srdce už prostě nedokáži znova usnout.

Znovu zívnu a konečně se doobléknu.

"Spal si vůbec?"ptá se mě se smíchem Bill a já na něj jen mžouravě kouknu.

"Ani moc ne… Je to hodně vidět?"zeptám se.

"No… řekněme, že s těma kruhama pod očima vypadáš, jako by tě někdo zbil!"jenom se ušklíbnu. Kdyby to bylo na mě, tak bych s tím nic nedělal, ale jelikož děláme ten rozhovor jako jedna skupina, nechci nás tím nějak poškodit…

"Půjčíš mi trochu toho mejkapu?" zeptám se a on jen hmátne rukou na poličku a hodí mi malou tubu.

Dám si trochu do dlaně, ponořím do té hladké, jemné hmoty jeden prst a chci si tím máznout na tvář, jenže zapomenu na ospalost a rozenou nešikovnost a místo pod oko si dám mejkap do oka!

"AU! Sakra!"zakleju nahlas a pevně sevřu víčka k sobě.

"Co se děje?"slyším bratra.

"Mám ten hnus v oku!"postěžuji si a odpovědí je mi jeho hlasitý smích. Se stále zavřenýma očima hmatám po umyvadlu a kohoutku.

"Počkej"trhnu sebou, jak je Billův hlas blízko a nechám se posadit na zavřený záchod. Slyším šustění a tekoucí vodu. Pak na mé koleno dopadne ruka a já ucítím, že si Bill klekl naproti mně.

"Dej tu ruku pryč"řekne a já skloním dlaň, kterou jsem měl přiloženou na oku. Na tváři ucítím něco vlhkého a kapka mi steče po líci. Bill mi jemně umyje tvář a ani jeden neřekne ani slovo.

"Teď otevři oči.."přikáže a já tak pomalu udělám. Spatřím bratra, který má hlavu asi třicet centimetrů od mé, soustředěně přivírá oči a hryže se do rtu. Nevím proč, ale když jej uvidím, jak tady klečí přede mnou… jako bych to už viděl… jako déjavi.

"Jau.."syknu, když mi ten kousek vaty namočený ve vodě přiloží na spodní víčko.

"Simulante"zašklebí se a já jej drcnu rukou do hrudi.

"Kde máš ten make-up?"podám mu ho a on hned zručně začne dodělávat to, co jsem sám začal. Po téměř pěti minutách je vše hotovo.

"Ehm.. dík"zamumlám a on kývne. Podívám se do zrcadla na svůj odraz a musím bratru v duchu zase děkovat za to, že má s líčením zkušenosti.

………………………

"A je tu další otázka: je od několika vašich fanklubů z Německa a Rakouska, ale hlavně jednoho fanklubu z České republiky, který se na takové téma právě specializuje, má svou stránku, kde zveřejňuje stovky různých obrázků, fotomontáží i skutečných fotek, a také fanoušci píší spoustu příběhů na toto téma, které se stává čím dál žhavější a proplouvá na povrch právě tato otázka"novinářce téměř září oči, při každém slovu, které vysloví a já mám už teď z té otázky strach!

"Týká se to tedy Billa a Toma…, víte, někteří vaši fanoušci si myslí, že… ehm, jestli k sobě vy dva nemáte trochu blíž.."vykoktá nervózně reportérka s divokou gestikulací. Jenom na ni s Billem nechápavě koukáme.

"Emm... znáte pojem incest?"zeptá se nás, ale pro mě to není zrovna vysvětlení… Podívám se na Billa, jestli tomu nerozumím jen já, ale jeho výraz mě zarazí. V očích má šok a na tváři mu zmrzl podivný škleb. Když si všimne, že se na něj dívám, koukne na mě taky, ale hned uhne pohledem a mám pocit, že kdyby neměl ten mejkap, tak by i zčervenal.

Nechápu.

Zdá se, že to, co tím ta novinářka myslela rozumí jen ona, ty český fans a Bill. A nikdo z nich není ochotný mi to vysvětlit!

Reportérka po tom, co pochopila, že se odpovědi nedočká, přešla tuto otázku a pokračovala v rozhovoru. I tak jsem si nemohl nevšimnout, jak se sama pro sebe trochu usmívá.

Bill zbytek rozhovoru skoro nepromluvil, stále seděl a s tím šokem v očích koukal do země. Skoro mi ho bylo líto, že ho to tak trápí, ale… SKORO, protože já sám nevím proč ho to tak zaskočilo.

……………………...

"Co to mělo…" začnu ihned, jak se dostaneme zpátky do hotelového pokoje, ale než stačím svou otázku doříct, zmizí bratr u sebe v ložnici a bouchne za sebou dveřmi.

Jenom nad tím nechápavě zakroutím hlavou a jdu k sobě. Lehnu si na postel a ihned pocítím to uvolnění. Vydechnu a zavřu oči. Tak strašně bych chtěl spát… hrozně, hrozně moc…

Ale spánek je mi i pro teď odepřen. Sednu si a začnu přemýšlet, co budu zbytek dne dělat. Jak to tak vypadá, bratr z pokoje nevyjde.

Pohledem zavadím o notebook. Myšlenka se mi v hlavě zrodí během milisekundy a já neváhám a jako spontánní člověk hned beru do ruky příruční počítač a pohodlně se s ním usadím na posteli.

Chvilku jen tak brouzdám po různých stránkách naší skupiny a čtu si zamilované komentáře, ale zvědavost mi nedá a já do vyhledávače dám to zrádné slovo incest.

Stačí mi si přečíst jeden jediný výklad tohoto pojmu a srdce mi div nehlásí infarkt. S vytřeštěnýma očima koukám na monitor a všechno mi dochází.

To proč se ta Bill tvářil, jak se tvářila ta reportérka… Ale proč to zajímá naše fanoušky????

Neváhám ani chvíli.

Vyhledat-incest Bill a Tom

Články a stránky přibývají snad po stovkách! Namátkou vyberu jeden odkaz a nechám stránku naběhnout.

Zatím to vypadá docela nevinně… Pomyslím si, když spatřím vzhled stránky a nadpis….

Po dvou hodinách…

To… to…

Slyším svůj hlasitý tlukot srdce a hluboké výdechy se nesou pokojem. Správně, hlavně dýchat! Hlava se mi točí, jako na horské dráze, ruce se klepou a oči hltají každé slovo.

Je to neuvěřitelné, ale mě se to líbí… co líbí! Já to přímo žeru!! Jsem z toho naprosto vykolejený, ale zároveň v sobě cítím něco úžasného… Snad vzrušení?

Blbost!

Sklopím zrak a promnu si unaveně oči, které jsou suché od stálého čtení.

Dnešek je divnej!… zamračím se nad svým ukvapeným jednáním a opětovnému podlehnutí svých zlozvyků.

Ale zlozvyky, jsou zlozvyky, a jsou tu proto, aby byly provozovány…

A pravidla jsou proto, aby se porušovaly… ať už se jedná o nějaká ta morální…

Zvednu pohled k monitoru, na kterém stále svítí ta hříšná slova. Co by si kdo pomyslel, kdyby mě tu viděl, jak čtu o sobě a svém bratrovi, jak…

Ale tahle povídka, ta je jiná… Musím ji číst stále dokola, protože je tak neuvěřitelná a zároveň tak strašně skutečná! V každé větě, v každém slově je kousek pravdy, jakoby sama povídka byla utkána z jedné nitě fantasie a druhé nitě pravdy. Tato kombinace z ní dělá dech zarážející příběh. Taky má spoustu ohlasů, každý kdo si tuto povídku přečte, napíše komentář obsahující alespoň jednou to samé slovo- nádhera.

Nemůžu nic víc než obdivovat nadanost a fantasii autorky, nebo autora. Jelikož tam není žádný podpis, nedokážu jej identifikovat. Vždyť i podle přezdívky poznáte alespoň trochu osobnosti člověka. Ale autor nevypadá, že by neměl osobnost…Naopak.

Ještě dlouho do noci přemýšlím nad novým uspořádání, které se v mém srdci prohodilo, když jsem si přečetl pár řádků.

Neusnu, ale protentokrát mi to ani nevadí… Má fantasie nezná meze a sám si v hlavě přehrávám různé momenty z povídek.

……………………

Ráno, když už mě nebaví jen tak ležet v posteli a sledovat paprsky slunce, které se pomalu, nevinně sunou po zdi a oznamují narození slunce, vstanu a jdu do obýváku.

Ticho, které vládne celým pokojem je přerušováno pouze šustěním papíru a kroky, které se rozléhají místností.

Nevím, co se to se mnou stalo, ale postupně během noci má fantasie vykreslila příběh. Příběh plný tužeb, sladkých slov a lásky. A já na něj nechci jen tak zapomenout.

Zřejmě se ze mě stal beznadějný romantik!

Sedím tady na sedačce, v tichu hotelového pokoje a vkládám své myšlenky a touhy, které mi přímo vybublávají z hlavy, na kus papíru.

Píšu třetí stranu a stále tam ještě není ten okamžik…

Jsem do toho příliš zahloubán…

Příliš na to, abych neviděl, že hlavní postava z povídky mi kouká přes rameno…

Roztřeseným písmem popisuji moment ticha. Na chvíli přestanu psát a ponořím se plně se zavřenýma očima do té představy.

"Jak to je dál?"tichý, melodický hlas se ozve a ve mně přímo zakřičí.

"To je přeci na tobě…."vydechnu a divím se své odvaze.

"Je ne suis pas écrivain"*zašeptá a jeho dech mi ovane šíji až se otřesu vzrušením. To, že mluví francouzsky mi stačí k slabosti v kolenou a věřím, že kdybych teď neseděl, tak bych i klesl na zem pod jeho smyslností.

Nakloním se a tvář lehce otřu o jeho líci.

"Dál?"

"Polibek?"

"Jedině francouzský…"

*Je ne suis pas écrivain=Já nejsem spisovatel…

Lyra ----http://lyra.blog.cz---
Návrat hore Goto down
leník

Počet príspevkov : 169
Registration date : 14.05.2007

OdoslaťPredmet: Re: TWC slashe   Ne jún 10, 2007 4:41 pm

Napsala jsem svojí první povídku a je uveřejněná na twincest blogu >>> http://twincest.blog.cz/0706/hrich-z-knihovny
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://bill-thotel.blog.cz
Gia

Počet príspevkov : 10
Registration date : 10.06.2007

OdoslaťPredmet: Re: TWC slashe   Ne jún 10, 2007 6:10 pm

Já mám povídek dost, ale spíše je uveřejňuji různě po blozích, tak nevím, jestli je cpát ještě tady Laughing
Návrat hore Goto down
Sponsored content

OdoslaťPredmet: Re: TWC slashe   

Návrat hore Goto down

TWC slashe
Zobraziť predchádzajúcu tému Zobraziť nasledujúcu tému Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Prvé česko-slovenské fórum o TH! :: Twincest-
Prejdi na: